Grecja i posthellenistyczne, brąz, II-I w pne
Zakończenie: 31-08-2017 20:33:40
144497
Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Milet, brąz, II-I w pne, Aw: Głowa Apollina w lewo; Rw: Lew stojący w lewo, patrzący do tyłu |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 1.44 g, zielona patyna |
Literatura: | Sear 4519 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 178