Francja, ecu, 1726 X

Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Francja, ecu, 1726 X

Francja, ecu, 1726 X

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 24-08-2017 22:19:40
145139
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, ecu, 1726 X
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 465

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł