Polska, 10 groszy, 1840 MW
Banknoty polskie i zagraniczne, monety złote, polskie i zagraniczne
Polska, 10 groszy, 1840 MW
Cena wylicytowana: 165 zł
144860
Opis: |
Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840 MW, Warszawa |
Stan zachowania: |
I-/II+, Nearly Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Bitkin 1182, Plage 106 |
Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158
1) 165 zł
2) 160 zł
3) 125 zł
4) 115 zł
5) 100 zł
6) 60 zł
min |