Szkocja, 1 funt, 2.01.1958
Zakończenie: 24-08-2017 21:13:00
Szkocja, 1 funt, 2.01.1958
144006
Opis: | Szkocja - The Commercial Bank of Scotland, 1 funt, 2.01.1958, seria 27Q, numeracja 513424 |
Stan zachowania: | II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | po subtelnej konserwacji, ślad po złamaniu w pionie i poziomie |
Literatura: | Pick S.336 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 139