Szkocja, 5 funtów, 25.03.1987
Zakończenie: 24-08-2017 21:12:40
Szkocja, 5 funtów, 25.03.1987
144010
Opis: | Szkocja - The Royal Bank of Scotland PLC, 5 funtów, 25.03.1987, seria A/24, numeracja 710846 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | trzykrotnie złamany, po fachowej konserwacji, ładna prezencja |
Literatura: | Pick 347 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 194