Polska, akrusz z 8 naklejkami patriotycznymi z lat 20. XX w. z terenów byłego zaboru rosyjskiego
Zakończenie: 24-08-2017 21:02:20
145208
Opis: | Polska - Bony na cele patriotyczne, akrusz z 8 naklejkami patriotycznymi z lat 20. XX w. z terenów byłego zaboru rosyjskiego, na arkuszu formatu ok. A4 naklejone znaczki, m.in. Bohaterom Lwowa Łodzianie, Jan Kiliński |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | bardzo ładne i ciekawe, ślad po oderwanej 1 naklejce |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 146