Polska, zestaw 13 banknotów w lat 80 XX w.
Zakończenie: 24-08-2017 20:53:40
145153
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, zestaw 13 banknotów w lat 80 XX w., 2.000 zł 1977, 10 zł 1982, 2 x 20 zł 1982, 50 zł 1982, 2.000 zł 1982, 5.000 zł 1982, 10.000 zł 1987, 200 zł 1988, 5.000 zł 1988, 10.000 zł 1988, 20.000 zł 1989, 50.000 zł 1993 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | razem 13 sztuk, pięknie zachowane |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1436