Europa - różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Monako, Szwajcarii, W..
Zakończenie: 24-08-2017 22:26:40
144071
Opis: | Europa - różne, zestaw monet różnych krajów m. in.: głównie Francji, Monako, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii oraz Uni Europejskiej |
Stan zachowania: | I/II, Uncirculated / Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | łącznie 64 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 140