Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338
Zakończenie: 24-08-2017 21:20:40
143346
Opis: | Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1327-1338, Brama z trzema strzelnicami zwieńczona trzema krzyżami |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | 0.22 g, ciemna patyna |
Literatura: | BRP Prusy T10, Neumann 1.t |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 142