Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.
Zakończenie: 24-08-2017 21:19:20
141807
Opis: | Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Krzyż prosty i kółka / Krzyż kawalerski |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.24 g, gięty |
Literatura: | Dbg 1347, Gum.CNP typ IV, Str. 23 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 148