Cesarstwo Rzymskie, Æ-23

Cesarstwo Rzymskie, Æ-23

Cesarstwo Rzymskie, Æ-23

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:27:20
144383
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, Æ-23, Lugdunum (Lyon), Aw: Popiersie cesarza w prawo i napis IMP CONSTANTINVS PF AVG, Rw: Sol stojący na wprost, patrzący w prawo, z jedną ręką uniesioną, w drugiej trzyma glob i napis SOLI INVIC-TO COMITI, u dołu PLG
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, zielonkawa patyna
Literatura: RIC 1

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 97

1)  46 zł
2)  44 zł