Cesarstwo Rzymskie, denar, 145-147

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:14:00
144629
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Marek Aureliusz 161-180 - jako cezar przed 161, denar, 145-147, Rzym, Aw: Głowa cezara w prawo, AVRELIVS CAESAR AVG P II F; Rw: Honos stojąca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną i róg obfitości, COS II
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.92 g, patyna
Literatura: RIC 429

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 139

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  75 zł