Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 17-08-2017 21:31:20
141809
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Litery S i A oraz krzyż na księżycu / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.27 g, gięty, rzadki
Literatura: Dbg 1333, Gum.CNP typ IV

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  70 zł