Watykan, medal, 1856

Watykan, medal, 1856

Watykan, medal, 1856

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:54:20
143617
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal, 1856, Aw: Popiersie papieża w prawo i napis wokoło PIVS IX PONT MAX ANNO XIV, Rw: Porta San Pancrazio w Rzymie, u góry napis PORTAM VRBIS IN ..., u dołu w odcinku data i sygnatura V VESPIGNANI ARCHIT.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 43 mm

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 178

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  135 zł
4)  120 zł