Rosja, medal na pamiątkę 300. lecia panowania dynastii Romanowych, 1913

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:54:00
143623
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, medal na pamiątkę 300. lecia panowania dynastii Romanowych, 1913, Aw: Popiersia Mikołaja II i Michała Fiodorowicza, Rw: Napis ВЪ ПАМЯТЬ 300-ЛѢТӀЯ ЦАРСТВОВАНӀЯ ДОМА РОМАНОВЫХЪ 1613-1913
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz złocony 28 mm, patyna, z uszkiem, bez wstążki
Literatura: Diakov 1548.3

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 551

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  95 zł
4)  70 zł