Niemcy, 28 stuberów, bez daty

Niemcy, 28 stuberów, bez daty

Niemcy, 28 stuberów, bez daty

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:46:00
143800
Opis: Niemcy - Oldenburg - Antoni Günther 1603-1667, 28 stuberów, bez daty, z tytulaturą Ferdynanda III (1637-1657)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 713

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 134

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł