Niderlandy hiszpańskie, patagon, nieczytelna data (1618?)

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:43:40
143400
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Albert i Elżbieta 1598-1621 - Brabancja, patagon, nieczytelna data (1618?), Antwerpia
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.65 g, pęknięty krążek, patyna
Literatura: Delm. 254, Dav. 4432

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 129

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  175 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  120 zł