Prusy Książęce 1525-1657, szeląg, 1654

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:35:40
143517
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Fryderyk Wilhelm 1640-1657-(1688), szeląg, 1654, Królewiec, Aw: Orzeł pruski z monogramem króla Jana Kazimierza, Rw: Monogram książęcy Fryderyka Wilhelma
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niecentryczny, patyna
Literatura: Kop. 3982 (R1)

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 1793

1)  20 zł
2)  18 zł