Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:26:20
143758
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Warszawa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, dużo blasku menniczego
Literatura: Bitkin 2, Kop. 7858 (R1), Plage 295

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 593

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  500 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  185 zł