Polska, szeląg, 1768

Polska, szeląg, 1768

Polska, szeląg, 1768

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:23:20
143388
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, szeląg, 1768, Warszawa, dużej wielkości monogram, litert R.P. szeroko rozstawione
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Plage 7, Plage-miedź 6

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 168

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł