Polska, szóstak, 1754

Polska, szóstak, 1754

Polska, szóstak, 1754

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:20:20
143327
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, szóstak, 1754, Lipsk, buldogowate popiersie króla
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 693 var. e

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 269

1)  75 zł