do XVIII wieku, żeton koronacyjny, 1734

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:16:00
143519
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: 26 mm, srebro 3.45 g, ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 2754, Racz. 374

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 24
Ilość odsłon: 327

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  420 zł
4)  360 zł
5)  350 zł
6)  280 zł
7)  250 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  180 zł
11)  170 zł
12)  155 zł