Polska, grosz, 1652

Polska, grosz, 1652

Polska, grosz, 1652

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:13:40
143501
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, grosz, 1652, Wilno, litera I i herb Gozdawa pod Pogonią, wariant z końcówką awersu PO M D L
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas'13 4JK5-4 (RR), Kop. 3609 (R2), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 352

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  460 zł
5)  310 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł
9)  260 zł
10)  250 zł
11)  240 zł