Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Polska, ort, 1623

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:05:40
142993
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1623, Gdańsk, końcówka napisu na awersie PR, skrócona data 23 nad herbem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: krążek wycięty z końcówki blaszki, nierówna, ciemna patyna
Literatura: Shatalin GD23e-8

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 135 zł
Cena szacunkowa: 220 zł
Ilość odsłon: 116

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł