Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:04:20
143508
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger V.95.1.b, Ivanauskas'13 5SV115-19

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 157

1)  150 zł