Polska, denar, 1622

Polska, denar, 1622

Polska, denar, 1622

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:03:40
143521
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, denar, 1622, Kraków, wariant z skróconą datą Z-Z po bokach monogramu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 569 (R3)

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 139

1)  36 zł