Polska, ternar, 1624

Rozpoczęcie: 26-06-2017 18:00
Zakończenie: 06-07-2017 22:03:20
Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:03:20
143321
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Łobżenica, ternar, 1624, Łobżenica, pełna data po bokach monogramu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 7880 (R4), Tyszkiewicz 7 mk

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 96