Polska, grosz, 1624

Polska, grosz, 1624

Polska, grosz, 1624

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:02:20
143463
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1624, Bydgoszcz, z herbem Sas, cyfra 2 w dacie jako Z
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 813

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 194

1)  48 zł