Polska, grosz, 1613

Rozpoczęcie: 26-06-2017 18:00
Zakończenie: 06-07-2017 22:02:00
Polska, grosz, 1613

Polska, grosz, 1613

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:02:00
143455
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1613, Bydgoszcz, rzadszy wariant z popiersie na awersie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: H-Cz. 1296 (R1), Kop. 800 (R1), Tyszkiewicz 3 mk

Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 129