Polska, grosz, 1608

Polska, grosz, 1608

Polska, grosz, 1608

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 22:01:40
143496
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, grosz, 1608, Wilno, na rewersie końcówka napisu DV (litera V z poziomą poprzeczką jak odwrócona A) LI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: nierówna ciemna patyna, rzadki
Literatura: Ivanauskas'13 - nie notuje tego rewersu, Kop. 3486 (R1), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 306

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  75 zł
6)  60 zł