Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:59:40
143518
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Bydgoszcz, trójlistek pomiędzy herbami, poniżej litery FS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger B.95.8.b (R)

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 208

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  140 zł
4)  110 zł
5)  100 zł
6)  90 zł