Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:59:20
143383
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, płaska korona króla, w otoku SIG III
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Iger W.95.4.c (R)

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość przebić: 11
Ilość odsłon: 198

1)  270 zł
2)  270 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  150 zł
6)  125 zł
7)  110 zł