Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Polska, ort, 1624

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:58:00
142990
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1624, Bydgoszcz, końcówka napisu PR M
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity ruszonym stemplem, nierówna patyna
Literatura: Shatalin BD24-53

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 163

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  90 zł