Polska, frank, 1580

Rozpoczęcie: 26-06-2017 18:00
Zakończenie: 06-07-2017 21:52:40
Polska, frank, 1580

Polska, frank, 1580

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:52:40
143488
Opis: Polska - Henryk Walezy 1573-1575-1589, frank, 1580, Bordeaux
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 13.77 g, nierówna, ciemna patyna
Literatura: Duplessy 1130

Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 160