Polska, czworak, 1566

Polska, czworak, 1566

Polska, czworak, 1566

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:47:40
143485
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, czworak, 1566, Wilno, końcówki napisów L / LIT
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: awers wybity ruszonym stemplem, patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 10SA11-2, Kop. 3311 (R1)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 316

1)  240 zł
2)  230 zł