Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:47:00
143465
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, denar, bez daty, Elbląg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNCE 81 (R2), Kop. 7070 (R2), Pfau 202-205, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 173

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  160 zł