Polska, grosz, bez daty

Polska, grosz, bez daty

Polska, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:42:00
143507
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - jako książę głogowski, grosz, bez daty, Głogów, moneta królewicza Zygmunta jako księcia głogowskiego, Aw: Orzeł i napis wokoło SIGISMVNDVS DVX GLOGOVIE, Rw: Pogoń, niżej data i napis wokoło KA3IMIRI R POLONIE NATVS, punca kolekcjonerska XS (Ksawery Segno) na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Fbg. 295, Kop. 5766 (R3)

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 322

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  310 zł