Polska, brakteat

Polska, brakteat

Polska, brakteat

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:41:20
143454
Opis: Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk 1446-1492, brakteat, Elblag, tarcza z herbem miasta
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, ciemna patyna
Literatura: Pfau 71-76, BRP Prusy C2, Frynas P.18.7, Slg. Marienburg 9209, Kop. 7060 (R3)

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 268

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  230 zł
4)  100 zł