Cesarstwo Rzymskie, denar, 14-37

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:26:40
143423
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tyberiusz 14-37, denar, 14-37, Lugdunum (Lyon), Aw: Głowa cesarza w prawo, TI CAESAR DIVI AVG F AVGVSTVS; Rw: Pax siedząca w prawo, trzymająca berło i gałązkę oliwną, PONTIF MAXIM
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 3.16 g, patyna
Literatura: RIC 30

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 333

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  120 zł
6)  80 zł