banknoty zastępcze, zestaw biletów zaopatrzeniowych na cukier z końca lat 70 i początku lat 80 XX w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:13:20
143724
Opis: banknoty zastępcze, zestaw biletów zaopatrzeniowych na cukier z końca lat 70 i początku lat 80 XX w., kartki na comiesięczne 2 kg cukru- od lutego 1977 do lutego 1981 (łącznie na 64 kg cukru), do tego druki pocztowe typu "ostrośnie", "żywnościowa", "pobranie", a także bony piekarni St. Mroczek
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: razem 48 sztuk
Literatura: Oleński 12-155

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 230

1)  30 zł