Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Polska, 100 złotych, 1944

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:00:20
143641
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 100 złotych, 1944, w klauzuli OBOWIĄZKOWE, seria Dr 517496
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: minimalne zagniecenia, po konserwacji, ale ładnej prezencji, rzadka seria zastępcza
Literatura: Lucow 1136a (R5), Miłczak 118f

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 95

1)  840 zł
2)  820 zł
3)  640 zł
4)  560 zł