Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Polska, 1 grosz, 28.04.1924

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 20:44:20
143548
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 1 grosz, 28.04.1924, nadruk na prawej części banknotu 500.000 mkp, seria BC 160842*
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: prawy margines po konserwacji
Literatura: Lucow 694 (R1), Miłczak 42aP

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 145

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  50 zł
5)  48 zł