Włochy, denar, 1039-1125

Włochy, denar, 1039-1125

Włochy, denar, 1039-1125

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 06-07-2017 21:37:00
140501
Opis: Włochy - Lukka - Henryk III, IV lub V 1039-1125, denar, 1039-1125, Lucca, Aw: Monogram Henryka utworzony z dwóch liter I, INPERATOR; Rw: LVCA, wokoło ENRICVS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, patyna
Literatura: Biaggi 1056

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 367

1)  30 zł