Polska, złotówka, 1766

Polska, złotówka, 1766

Polska, złotówka, 1766

Cena wylicytowana: 940 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 22:15:00
142948
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, złotówka, 1766, Warszawa, małe Orły i Pogonie w tarczy herbowej
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowana
Literatura: Plage 272, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 940 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 339

1)  940 zł
2)  920 zł
3)  880 zł
4)  660 zł
5)  600 zł
6)  580 zł
7)  560 zł
8)  490 zł
9)  480 zł
10)  450 zł
11)  440 zł
12)  420 zł