Polska, denar, po 1166

Polska, denar, po 1166

Polska, denar, po 1166

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 21:17:20
140439
Opis: Polska - Bolesław IV Kędzierzawy 1146-1173, denar, po 1166, Książę na tronie / Orzeł z podniesionymi skrzydłami
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.35 g, rzadki
Literatura: Str. 52, Such. XI/XII w. typ XXII/1

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 212

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  880 zł
4)  860 zł