Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Polska, 10 złotych, 1.07.1948

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 22-06-2017 20:56:00
142557
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 10 złotych, 1.07.1948, seria B, numeracja 2879414
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: złamania w rogach, po konserwacji, banknot z kolekcji Lucow
Literatura: Lucow 1253 (R2), Miłczak 136

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 449

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  145 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  44 zł
9)  40 zł
10)  38 zł
11)  36 zł
12)  36 zł
13)  32 zł