Niemcy, ort, 1685

Niemcy, ort, 1685

Niemcy, ort, 1685

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 15-06-2017 22:34:20
142454
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1685, Królewiec, końcówka na awersie ELEC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Neumann 11.118, Schrötter 1719

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 136

1)  65 zł
2)  60 zł