Watykan, medal Pontyfikat Leona XIII (MAX AN XXVI), 1871

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:45:00
141860
Opis: Watykan - Pius IX 1846-1878, medal Pontyfikat Leona XIII (MAX AN XXVI), 1871, autorstwa Bianchi’ego. Aw: Popiersie papieża w lewo, Rw: Biskup klęczący przed Chrystusem, za nim św. Piotr, w tle tron, u dołu w odcinku napis XXV ANNIS REGNAVIT FECITQ QVOD RECTVM ERAT REG III
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 44 mm, srebro 34.02 g, minimalnie uszkodzony rant widoczny od rewersu

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 612

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł