Polska, medal autorstwa Barre’a po 1831 r., wybity nakładem Komitetu Brukselskiego..

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:44:20
141979
Opis: Polska - XIX-wieczna emigracja, medal autorstwa Barre’a po 1831 r., wybity nakładem Komitetu Brukselskiego Bohaterskiej Polsce po Powstaniu Listopadowym; Aw: Personifikacja Polski (Polonia) trzymająca sztandar w stylu antycznym z napisem POLOGNE i Orłem Białym podtrzymywana przez personifikację Belgii w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS, w odcinku M.DCCC.XXXI, po prawej sygnatura BARRE FECIT; Rw: Pod gwiazdami ułożonymi w wieniec A L’ HÉROÏQUE POLOGNE, u dołu gałązki - laurowa i palmowa oraz herb Belgii - lew
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź 51 mm, 65.11 g, ładnie zachowany
Literatura: H-Cz. 3831 (R4)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 845

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  250 zł