Litwa, 1 cent, 1925

Litwa, 1 cent, 1925

Litwa, 1 cent, 1925

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 08-06-2017 22:34:40
140523
Opis: Litwa - Republika 1918-1940, 1 cent, 1925
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, patyna
Literatura: Parchimowicz 1, Ivanauskas 1PR4-4 (R)

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 164

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  12 zł